​У Туреччині розпочинається будівництво підводного човна STM500, спроектованого турецькими інженерами

Реалізація проекту підводного човна STM500, спроектованого турецькими інженерами, розпочалася з тестування корпусу підводного судна. Про це написав у неділю у Twitter голова Управління оборонної промисловості при Адміністрації президента Туреччини Ісмаїл Демір, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Демір повідомив, що новий підводний човен буде забезпечений найпередовими системами та озброєнням.

Глава Управління назвав проект STM500 «історичним», зазначивши, що новий підводний човен спроектований таким чином, щоб здійснювати місії як на мілководді, так і у відкритому морі.

Новий підводний човен використовуватиметься для розвідки та спостереження, надаватиме підтримку спецназу, а також виконуватиме підводні тактичні завдання, написав Демір.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.