​Нафта марки Brent торгується по 93,27 долара за барель - котирування зростають на тлі очікувань зниження запасів нафти та бензину у США

Вартість бареля нафти марки Brent на світових біржах склала $93,27 за барель, що на 1,01% вище за закриття попередньої сесії. Напередодні Brent піднімалася до $95,95 за барель, завершивши сесію на позначці $92,34. Нафта West Texas Intermediate торгується за ціною $87,47 за барель, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Котирування зростають на тлі очікувань зниження запасів нафти та бензину у США. Раніше Американський інститут нафти оголосив, що комерційні запаси сирої нафти в країні скоротилися минулого тижня приблизно на 448 тисяч барелів порівняно з попереднім тижнем. Ринкові очікування полягають у тому, що запаси скоротяться приблизно на 117 тисяч барелів.

На думку експертів, зниження запасів бензину в США, що спостерігається другий тиждень поспіль, свідчить про збереження високого попиту на нафту.

Сьогодні очікується публікація офіційних даних щодо запасів нафти від Управління енергетичної інформації США.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.