​США та Південна Корея розпочали найбільші спільні військові навчання за багато років

За словами офіційних осіб Південної Кореї, Сполучені Штати та Південна Корея в понеділок розпочали найбільші спільні військові навчання за багато років, щоб протистояти «загрозі, що розвивається з боку Північної Кореї».

Навчання США та Південної Кореї, які триватимуть два тижні, включатимуть польові навчальні програми, що моделюють різні сценарії, зокрема реагування на атаки Північної Кореї на життєво важливу інфраструктуру Південної Кореї, повідомляє «Голос Америки».


Два союзники скорочували або відкладали навчання з 2017 року, щоб залучити Північну Корею до переговорів, а також через пандемію коронавірусу.

Однак президент Південної Кореї Юн Сук Йоль, який вступив на посаду в травні, пообіцяв активізувати навчання для стримування Північної Кореї, яка цього року здійснила рекордну кількість ракетних запусків.

Хоча Сполучені Штати та Південна Корея кажуть, що навчання є оборонними, Північна Корея зображує їх як підготовку до вторгнення та часто використовує як привід для демонстрації власної зброї та інших погроз.

Цього року Північна Корея здійснила понад 30 запусків, у тому числі міжконтинентальних балістичних ракет, призначених для націлювання на Сполучені Штати. Інші випробування включали зброю малої дальності, призначену для ухилення від протиракетної оборони США та Південної Кореї.

Посадовці США та Південної Кореї також кажуть, що Північна Корея може провести сьоме ядерне випробування будь-якої миті – крок, який може різко збільшити напруженість на Корейському півострові. Північна Корея не випробовувала ядерну зброю з 2017 року.

Міністерство національної оборони Південної Кореї минулого тижня повідомило, що Сполучені Штати та Південна Корея домовилися, що у відповідь на ядерне випробування Північної Кореї вони розмістять у регіоні «стратегічні активи». «Стратегічні активи» можуть включати системи озброєнь, зокрема бомбардувальники, здатні нести ядерну зброю, атомні підводні човни або авіаносці.

Південна Корея не має власної ядерної зброї, але покладається на так звану «ядерну парасольку» США для захисту. Сполучені Штати також розмістили близько 28 500 військових у Південній Кореї.

До 2017 року дві країни проводили щорічні весняні та літні спільні навчання, покликані підвищити здатність обох сторін працювати разом у випадку війни.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.