​Нафта дешевшає на перспективах зниження попиту - еталонна марка Brent торгується за 91 долар за барель

Нафта марки Brent у понеділок торгується на міжнародних ринках за 91,92 долара за барель. На останніх торгах у п'ятницю вартість бареля нафти цієї марки досягла 93,11 долара та завершила день на рівні 92,84 долара, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Станом на 09:27 ранку 12 вересня ціна на еталонну марку нафти знизилася на 0,99 відсотків - до 91,92 доларів за барель.

Вартість ф'ючерсів на нафту марки WTI становила 85,75 доларів за барель.

На зниженні цін далася взнаки стурбованість з приводу світового попиту на нафту.

Посилення заходів щодо боротьби з COVID-19 у Китаї, стурбованість з приводу того, що підвищення ключових ставок у США та Європі уповільнить економіку та знизить попит на паливо, сприяють зниженню цін на нафту.

Вплив на ціни надає план країн G7 (США, Німеччина, Великобританія, Канада, Франція, Італія та Японія) щодо встановлення граничної ціни на російську нафту.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.