​Генасамблея ООН підтримала резолюцію, що засуджує російські спроби анексії українських земель: 143 - «за», 5 - «проти».

У Нью-Йорку завершилось кількаденне засідання надзвичайної спеціальної 11-ї сесії Генасамблеї ООН. У понеділок 10-го жовтня та у середу 12-го жовтня країни-члени організації розглядали проект резолюції «Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН», повідомляє «Голос Америки».


Документ підтверджує відданість територіальній цілісності України та вимагає від росії скасувати рішення щодо незаконної анексії тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Резолюцію підтримали переважною більшістю. 143 країни її підтримали, 5 проголосували «проти», ще 35 - утримались.

Окрім росії та Білорусі, проти резолюції голосували Сирія, КНДР та Нікарагуа.

Серед країн, які утримались, зокрема, Китай, Вірменія, Куба, Еритрея, Ефіопія, Індія, Казахстан, Узбекистан та інші. Щоб резолюція була погоджена Генеральною Асамблеєю, необхідно, щоб її підтримали принаймні 2/3 від усіх голосів.

Ця резолюція отримала вагомо більше підтримки, ніж необхідний мінімум.

Фото UN Live brodcast



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.