​Індія збільшила імпорт російської нафти вдесятеро


Індія збільшила імпорт сирої нафти з росії у 10 разів у 2022 році. Нині частка російської нафти в імпорті Індії становить майже 20 відсотків. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на пресслужбу контрольованого державою Bank of Baroda.

У пресслужбі регулятора зазначили, що у звітному періоді було зекономлено близько 5 мільярдів доларів, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


За даними банку, Індія заробила близько 89 доларів за тонну закупленої з росії сирої нафти в минулому фінансовому році.

Нині частка російської нафти в імпорті Індії становить майже 20 відсотків. У 2021 році цей показник становив лише 2 відсотки.

Таким чином, обсяг імпорту російської сирої нафти минулого року зріс у 10 разів. Очікується, що росія продовжить продавати нафту в цю країну за низькою ціною.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.