​Екс-президента Киргизстану засудили до 30 років ув'язнення


Першотравневий районний суд Бішкека засудив екс-президента Киргизстану Курманбека Бакієва до 30 років позбавлення волі у колонії суворого режиму з конфіскацією майна у справі Кумтора від 2013 року, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

Як повідомляється в релізі суду, колишнього президента та інших фігурантів кримінальної справи засуджено за статтею «Корупція».

Також сина колишнього президента Максима Бакієва засуджено до довічного позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії особливого режиму з конфіскацією майна.

Екс-радника виконавчого директора Світового банку Садріддіна Джієнбекова засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Колишній міністр природних ресурсів Капар Курманалієв засуджений до 13 років позбавлення волі з конфіскацій майна.

Кримінальну справу було порушено за фактом незаконного підписання угоди між «Кумтор Голд Компані», «Центрерра Голд» та ВАТ «Киргизалтин» ще 2013 року.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.