​Набули чинності нові тарифи на прохід суден через протоки Туреччини - тепер тарифи оновлюватимуться щорічно 1 липня


1 липня 2023 року набули чинності нові мита за прохід суден через Стамбульську (Босфор) протоку і протоку Чанаккале (Дарданелли). Нові тарифи встановлюють рівень податків та зборів у 4,42 долара за тонну з кожного судна (раніше 4,08 долара), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулькадір Уралоглу заявив у зв'язку, що згідно з указом президента мита за прохід через турецькі протоки переглядатимуться щорічно 1 липня автоматично.

Глава Мінтрансу нагадав, що з кожного судна спочатку стягувалося мито в середньому на рівні 3 240 доларів. 2002 року мито було підвищено до 16 393 доларів, а згідно з тарифом на 1 липня 2023 року з судна чистим тоннажем у 10 тис. тонн стягуватиметься плата у розмірі 17 760 доларів.

Конвенція Монтре від 1936 року визначає податки та збори (за маяк, знос та санітарну інспекцію), що застосовуються до суден, які проходять через турецькі протоки без заходу.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.