​Обсяг ісламських фінансів у Туреччині перевищив 90 мільярдів доларів

Обсяг ісламських фінансів у Туреччині за кілька років досягне 100 мільярдів доларів. У вересні ця цифра становила 90 мільярдів доларів. У своєму аналізі з цього питання агентство Fitch Ratings повідомляє, що до 2025 року активи ісламських банків мають досягти 15% від обсягу всього сектора, зазначивши, що це зростання підтримуватиметься стратегічним значенням, яке надає сектору уряд країни, передає турецьке інформагентство Анадолу.

Зміцнення відносин між Туреччиною та країнами Ради співробітництва країн Перської затоки, як очікується, позитивно вплине на ринок ісламських фінансів і допоможе уряду залучити прямі іноземні інвестиції, йдеться в аналізі, зазначаючи, що Туреччина за три роки отримала загалом 51 млрд .доларів США у вигляді фінансових зобов'язань, включаючи 8 млрд. доларів США від Об'єднаних Арабських Еміратів.

В аналізі нагадується, що низка банків країн Перської затоки прагнуть диверсифікувати свої інвестиції і вже мають вкладення в турецькі ісламські банки. Дубайський ісламський банк також нещодавно увійшов до турецького сектору цифрового банкінгу.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.