​Президент Туреччини Ердоган, який перебуває при владі понад 20 років, вперше прямо оголосив про свій вихід з політики


«Працюю безупинно, не маючи можливості перевести подих, бо це для мене кінець; майбутні вибори будуть для мене останніми», — заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, говорячи про місцеві вибори, заплановані на 31 березня, повідомляє Польське радіо.

Президент Ердоган заявив, що «він упевнений, що заснована ним Партія справедливості і розвитку залишиться при владі навіть після його відходу з посади».

Президент Туреччини заявив, що березневі місцеві вибори будуть «благословенням для братів, які прийдуть після нього, вони будуть передачею довіри».

Реджеп Тайїп Ердоган почав свою політичну кар'єру, ставши мером Стамбула наприкінці 1990-х років. Боротьба за перемогу в найбільшому місті країни, яким керує опозиційна Народно-республіканська партія, наразі сприймається як вирішальна для політичного майбутнього мера мегаполісу Екрема Імамоглу, якого роками називають найбільшим суперником і кандидатом на посаду президента Туреччини. Про це пише газета Daily Sabah.

Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.