​Пентагон направив 4 кораблі в Середземне море для будівництва тимчасового порту в Газі

США направили чотири кораблі в Середземне море з метою надання підтримки під час створення тимчасового порту в секторі Газа для постачання гуманітарної допомоги палестинцям. Про це повідомив журналістам речник Міністерства оборони США (Пентагону) Патрік Райдер, передає інформагентство Анадолу.

За словами представника Пентагону, американські кораблі SP 4 Lames A Loux, Monterrey, Matamoros та Wilson Wharf з обладнанням та необхідними для підтримки місії матеріальними засобами на борту відпливли від берегів США вранці.

Райдер зазначив, що США потрібно близько 60 днів для створення тимчасового порту та введення його в експлуатацію.

З початком роботи порту на повну потужність щоденна доставка їжі до ексклаву може становити близько 2 мільонів порцій, додав прес-секретар Пентагону.

Раніше президент США Джо Байден розпорядився створити тимчасовий порт на території сектору Газа з метою надання гуманітарної допомоги жителям ексклаву, оскільки Ізраїль обмежив доставку сухопутними маршрутами.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.