​В Індії завершилося найбільше демократичне голосування у світі, де 18 мільйонів проголосували уперше в житті

У виборчому марафоні в Індії, який розпочався 19 квітня, а закінчився 1 червня, право голосу мали майже 970 мільйонів громадян, із яких 18 мільйонів могли проголосувати уперше в житті. Результати будуть відомі у вівторок, 4 червня.

Вибори в Індії називають найбільшим демократичним голосуванням у світі. Вони тривали шість тижнів і були розділені на сім етапів, повідомляє Польське радіо.

У нижній палаті парламенту, Лок Сабха, претендують на 543 місця. Вона призначає прем'єр-міністра, який обирає міністрів свого уряду. Для отримання більшості в палату повинні увійти не менше 272 депутатів.

На виборах значну роль мали дві партії: «Індійська народна партія» (BJP) на чолі з прем’єр-міністром Нарендрою Моді та опозиційний «Індійський національний конгрес»(INC) на чолі з Маллікарджуном Харге та його союзником Рахулом Ганді.

Передвиборчі опитування вказували на легку перемогу прем’єр-міністра Моді, який балотується на третій термін. Політологи прогнозують, що зниження явки виборців пов’язане зі спекотною погодою, яка триває вже кілька тижнів, може мати прямий вплив на остаточні результати. У 2019 році була зафіксована найвища явка в історії парламентських виборів в Індії — 67,11 відсотка.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.