​Президент США схвально відгукнувся про турецького лідера

Президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі кількох нових послів, які незабаром вирушать у різні країни після затвердження Сенатом. Серед них - кандидат на посаду посла США в Туреччині Том Баррак, який разом з іншими майбутніми дипломатами виступив із короткою заявою для преси, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.


Висловивши подяку Трампу, Баррак назвав Туреччину «однією з найдавніших цивілізацій».

У відповідь на це Трамп сказав, що Туреччина хороша країна і схвально відгукнувся про турецького колегу Реджепа Таїпа Ердогана.

77-річний Баррак, висунутий на посаду посла в Туреччині, народився і виріс у штаті Каліфорнія.

Здобув вищу освіту в Університеті Південної Каліфорнії, а потім закінчив юридичний факультет Університету Сан-Дієго.

Баррак - онук християнських мігрантів із Лівану, які переїхали до США 1900 року з міста Захле. Його батько працював бакалійником, а мати - секретарем. Сім'я жила в Калвер-Сіті, передмісті Лос-Анджелеса.

Під час навчання він грав у регбі, захоплювався спортом, а пізніше працював юристом у Саудівській Аравії.

У 1980-х Баррак обіймав посаду заступника помічника МВС в адміністрації Рональда Рейгана.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 29 березня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.