​Президент США схвально відгукнувся про турецького лідера

Президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі кількох нових послів, які незабаром вирушать у різні країни після затвердження Сенатом. Серед них - кандидат на посаду посла США в Туреччині Том Баррак, який разом з іншими майбутніми дипломатами виступив із короткою заявою для преси, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.


Висловивши подяку Трампу, Баррак назвав Туреччину «однією з найдавніших цивілізацій».

У відповідь на це Трамп сказав, що Туреччина хороша країна і схвально відгукнувся про турецького колегу Реджепа Таїпа Ердогана.

77-річний Баррак, висунутий на посаду посла в Туреччині, народився і виріс у штаті Каліфорнія.

Здобув вищу освіту в Університеті Південної Каліфорнії, а потім закінчив юридичний факультет Університету Сан-Дієго.

Баррак - онук християнських мігрантів із Лівану, які переїхали до США 1900 року з міста Захле. Його батько працював бакалійником, а мати - секретарем. Сім'я жила в Калвер-Сіті, передмісті Лос-Анджелеса.

Під час навчання він грав у регбі, захоплювався спортом, а пізніше працював юристом у Саудівській Аравії.

У 1980-х Баррак обіймав посаду заступника помічника МВС в адміністрації Рональда Рейгана.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.