​Міжнародний суд ООН у Гаазі проведе відкриті слухання щодо вторгнення росії в Україну


У Палаці миру виступили представники України. Міжнародний суд також розгляне заяви росії про те, що її вторгнення в Україну мало на меті запобігти начебто геноциду. Суд з'ясував, що було недостатньо доказів «геноциду» Україною власного народу і що росія не мала права брати участі у збройному втручанні, яке коштувало життя мирним жителям і спричинило кризу з біженцями, повідомляє Польське радіо.

У лютому 2022 року Київ подав заяву до суду, ствердивши, що москва зловживала міжнародним правом, заявивши, що вторгнення було виправданим для запобігання начебто ймовірному геноциду на сході України.

росія також надіслала до Міжнародного суду листа, в якому ствердила, що трибунал не має права займатися питанням її «втручання» в Україну. Заяви москви судом було відхилено і росію зобов’язали припинити вторгнення.

Суд з'ясував, що було недостатньо доказів «геноциду» і що росія не мала права брати участі у збройному втручанні, яке коштувало життя мирним жителям і спричинило кризу із біженцями.

Проте москва не знімає своїх звинувачень і водночас вимагає від Києва відкликати позов. Кілька днів тому представник України Антон Кориневич ствердив у Міжнародному суді, що росія веде війну проти України в ім’я жахливої брехні про те, що «Україна здійснює геноцид проти власного народу».

«Ця брехня є приводом для агресії та завоювання росії. росія не надала жодних достовірних доказів. Фактично росія перевернула Конвенцію про геноцид з ніг на голову. Міжнародна спільнота прийняла Конвенцію про геноцид для захисту. росія посилається на Конвенцію про геноцид, щоб знищити», — ствердив Кориневич.

Палац миру в Гаазі, Нідерланди. Фото commons.wikimedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан і ведучий 24 Каналу Ігор Гаврищак у військовому зведенні на 2 квітня обговорили такі теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.