​Ситуація в зоні АТО, вечір 23.10.2016. російські окупанти 12 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ

Ситуація в зоні АТО, вечір 23.10.2016. російські окупанти 12 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ



Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 23 жовтня 2016 року:

За сьогодні в районі проведення антитерористичної операції з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 12 випадків відкриття вогню по позиціях Збройних Сил України.

На Маріупольському напрямку відбулось 8 обстрілів. В районах Павлопіля та Красногорівки противник вів вогонь з мінометів калібру 82мм, а в Широкіному і Мар’їнці - зі стрілецької зброї.

На Луганському напрямку зафіксовано 2 збройні провокації. В напрямку Кримського бойовики використовували міномети 82 калібру, а поблизу Новоолександрівки в бік українських підрозділів обстріли тривали з гранатометів та кулеметів великого калібру.

На Донецькому напрямку по укріпленням сил АТО стріляли 2 рази. В районі Авдіївки противник застосовував гранатомети різних систем, кулемети великого калібру та стрілецьку зброю.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.