​Туреччина вшановує пам'ять загиблих під час депортації кримських татар

Туреччина вшановує пам'ять кримських татар і черкесів, які загинули під час депортації, сказав прес-секретар МЗС Туреччини Хамі Аксой. Прес-секретар нагадав, що в ніч з 17 на 18 травня 1944 року близько 250 тисяч кримських татар було депортовано зі своїх рідних земель. За його словами, в ході депортації загинули десятки тисяч кримських татар, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Деякі кримські татари не вижили за важких умов далеко від батьківщини, сказав Аксой.

Сьогодні понад 100 тисяч кримських татар мріють повернутися на рідні землі, зазначив прес-секретар.

«21 травня увійшло в історію як День депортації і вигнання черкесів. У ході завоювання царською росією Кавказу загинули сотні тисяч представників кавказьких народів. Велика частина тих, що вижили, була вигнана з рідних земель, і ці люди були розміщені в основному в Анатолії. Біль цієї трагедії досі жива в нашій пам'яті. Туреччина вшановує пам'ять загиблих під час депортації кримських татар і черкесів », - сказав Аксой.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.