​У Туреччині здійснено другий тестовий пуск вітчизняної балістичної ракети «Тайфун»


Пуск ракети, розробленої компанією Roketsan за підтримки Управління оборонної промисловості при Адміністрації Туреччини, зроблено 23 травня о 06:44 за місцевим часом з району чорноморського аеропорту Різе-Артвін. Під час пуску всередині та по периметру аеропорту було вжито посилених заходів безпеки, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Перший пуск балістичної ракети «Тайфун» був зроблений із цього ж району 18 жовтня 2022 року.

Президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив тоді, що ракета пролетіла відстань 561 км, а дальність ураження планується довести до 1000 км.

Балістичні ракети дальністю до 300 км визначаються як «Тактичні балістичні ракети», а ракети дальністю від 300 до 1000 км - «Балістичні ракети малої дальності».

Ракета «Тайфун», як очікується, скоро надійде на озброєння, що значно підвищить потенціал стримування ЗС Туреччини.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.