​НАБУ розпочало службове розслідування проти себе - за фактом можливого перешкоджання адвокатській діяльності

Національне антикорупційне бюро України 31 січня 2019 року розпочало службове розслідування стосовно дій своїх працівників, які, за версією одного з адвокатів, ймовірно, перешкоджали здійсненню його професійної діяльності. Всебічне, повне та об’єктивне розслідування здійснює Управління внутрішнього контролю НАБУ (УВК – ред.), повідомляє прес-служба НАБУ.


Наразі відбувається збір матеріалів для встановлення всіх обставин подій, проводяться опитування очевидців та учасників, працівників Національного бюро тощо.

Після завершення службового розслідування його висновки УВК надасть Дисциплінарній комісії НАБУ для розгляду. У свою чергу, комісія прийматиме рішення щодо наявності в діях працівників НАБУ ознак дисциплінарного проступку.

У відомстві нагадують, до складу Дисциплінарної комісії, відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», входять представники громадськості – члени Ради громадського контролю при НАБУ.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.