​Міжнародний суд залишив у силі вирок щодо «боснійського ката» Ратко Младіча

Міжнародний залишковий механізм для кримінальних трибуналів (МЗМКТ) зберіг у силі вирок про довічне ув'язнення по відношенню «боснійського ката» Ратко Младіча. Апеляційна палата трибуналу в Гаазі підтвердила вирок Младічу. «Боснійська кат» був засуджений в 2017 році до довічного ув'язнення за злочини проти мирного населення Боснії і Герцеговини, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Ратко Младіч, який командував армією Республіки Сербської в 1992-1995 роках в Боснії і Герцеговині, 16 років переховувався від міжнародного правосуддя і був заарештований сербською владою в 2011 році та екстрадований до Гааги.

У листопаді 2017 року Міжнародний трибунал по колишній Югославії (МТКЮ) визнав генерала винним по 10 з 11 пунктів обвинувачення, у тому числі в геноциді боснійських мусульман в Сребрениці в 1995 році і в порушенні законів і звичаїв ведення війни в Боснії і Герцеговині в 1992-1995 роках.

Ратко Младіч. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.