​У період Олімпіади в Токіо зафіксовано близько 450 мільйонів кібератак

У період літніх Олімпійських і Паралімпійських ігор-2020 у Токіо було зафіксовано близько 450 мільйонів кібератак на офіційні сайти турніру. Як повідомили в Оргкомітеті, спроби зламати офіційні сайти Ігор чинилися з 23 липня по 5 вересня, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


«Завдяки обміну інформацією і контрзаходів, ми запобігли кібератаки до того, як було завдано якоїсь шкоди системі спортивного заходу», - випливає з повідомлення.

Національний центр стратегії кібербезпеки і готовності до ситуацій (NISC) при уряді Японії повідомив, що ці атаки не вплинули на хід змагань усупереч численним спробам несанкціонованого втручання, включаючи церемонії відкриття і закриття Ігор.

При цьому агентство Kyodo повідомляє з посиланням на компанію Trend Micro (послуги в області інтернет-безпеки), що число кібератак на іграх в Токіо було менше, ніж під час Олімпійських змагань в Лондоні в 2012 році і в Пхенчхані в 2018 році.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.