​Голова СБУ та посол Японії обговорили взаємодію для протидії спільним загрозам

Голова Служби безпеки Василь Малюк і посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі узгодили практичні кроки для підготовки низки заходів, спрямованих на посилення співпраці між країнами та протидію спільним загрозам. Зокрема, на зустрічі йшла мова про відсіч воєнної агресії рф проти України, захист інформації, кіберзагрози та міжнародний тероризм, повідомляє прес-центр СБ України.

«Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з правоохоронними та спеціальними службами Японії. І залюбки поділимось набутим унікальним досвідом у протидії збройній і гібридній агресії росії», – зазначив Голова СБУ Василь Малюк.

Він щиро подякував уряду Японії за послідовну допомогу українському народу, а також за потужний санкційний тиск на росію та білорусь.

У свою чергу, Мацуда Кунінорі зазначив, що така підтримка триватиме і надалі.

«Японський Уряд і весь народ Японії готові всебічно допомагати Україні до повернення справжнього миру на вашу землю. І за результатами візиту Прем’єр-міністра Японії в Україну та зустрічі з Президентом України розпочато новий етап відносин між нашими країнами – особливе глобальне партнерство. Першим кроком у його реалізації є укладення Угоди про захист інформації», – зазначив посол Японії в Україні.

Відтак сторони обговорили організаційну підготовку для укладання цієї міжнародної Угоди.

Пан посол також підкреслив, що Японія високо цінує професіоналізм співробітників СБУ та усіх українських захисників.

«СБУ разом з представниками Сил оборони перебувають на передовій для захисту територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Наш пріоритет – контррозвідувальна діяльність і виконання оперативно-бойових завдань», – зазначив Василь Малюк.

За словами Василя Малюка, спецслужба наразі розслідує понад 43 тисячі кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів росії.

Фото ssu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.