​Все більше аграрних галузей Польщі заявляють про надмірний імпорт товарів з України


Не лише зерно, цукор та молочні продукти з України можуть становити загрозу польському сільськогосподарському виробництву — все більше галузей б'ють на сполох. Сільгоспвиробники та бджолярі дедалі частіше не в змозі конкурувати з імпортними товарами за вартістю та масштабами виробництва. Крім того, виробництво на Сході Європи не має обмежень, накладених на виробництво в Європейському Союзі, повідомляє Польське радіо.

Януш Вальчак, президент Фонду сприяння розвитку галузі свинарства, зазначає, що імпортоване м'ясо з України продовжує у великій кількості з'являтися на ринках країн-сусідів. Він закликає відновити ліміти на імпорт товарів, ціна на які «витісняє» з ринку вітчизняне виробництво.

Віце-президент Польської асоціації бджолярів, Збіґнєв Колтовський додав, що також зростає імпорт меду.

Як вже повідомлялося, виробники цукрових буряків, в свою чергу, теж закликають до ембарго на імпорт українських товарів.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки произошло 104 боевых столкновения, всего враг нанес 7 ракетных, 108 авиационных ударов, более 120 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.