​ЦВК Киргизстану визнала підсумки парламентських виборів недійсними - інформацію підтвердила одна з членів Центрвиборчкому

Центрвиборчком Киргизстану прийняв рішення визнати підсумки парламентських виборів 4 жовтня недійсними. Інформацію підтвердила член ЦВК Гульнара Джурабаєва. За її словами, обговорювалося також питання про саморозпуск Центрвиборчкому, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«Я вважаю, що цією виборчою кампанією ми дискредитували себе, і тому найкращим і правильним в цьому випадку буде рішення про дострокове складання повноважень», - сказала Джурабаєва.


У Киргизстані після недільних виборів до парламенту почалися акції протесту політичних партій, які не пройшли до вищого законодавчого органу країни (Жогорку Кенеш).

У понеділок в Бішкеку протестуючі захопили адміністрацію президента і парламент.

Протестуючі на центральній площі Ала-Тоо також зажадали звільнити всіх, кого вони вважають політичними в'язнями.

Уже вийшли на свободу колишній президент Алмазбек Атамбаєв, екс-прем'єр Сапар Ісаков, колишні депутати Садир Жапаров і Равшан Джеенбеков, а також ряд інших політиків.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.