​Поліція М'янми застосувала водомети для розгону протестувальників - на тлі військового перевороту в країні не припиняються акції протесту

Поліція М'янми застосувала водомети відносно протестуючих проти військового перевороту і затримання ряду чиновників поваленого уряду. Відповідні відеокадри з'явилися в соціальних мережах. На кадрах видно, що в акціях, які проходять у найбільш густонаселеному місті країни Янгоні, а також в столиці Нейпьідо і ряді інших міст, взяли участь десятки тисяч людей. Протестуючі тримають в руках плакати з осудом дій військової хунти, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Протестуючі вимагали звільнення затриманих раніше міністра закордонних справ і держрадника Аун Сан Су Чжи, президента Віна Мьінта та інших високопоставлених осіб.

Поліція Нейпьідо і Янгона зробила попередження учасникам акцій і вимагала припинити протести. З огляду на непокори поліція була змушена застосувати водомети. У результаті постраждали кілька людей.

Найбільші протести в М'янмі за останні 14 років тривають вже третій день.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.