​Найкривавіший день після перевороту: у М'янмі загинули 38 протестувальників

У М'янмі при розгоні акцій протесту проти військового перевороту напередодні загинули щонайменше 38 людей. Неділя, 14 березня, стала найкривавішим днем у М'янмі з дня військового перевороту 1 лютого. Як повідомили в Асоціації допомоги політичним в'язням М'янми (AAPP), акції пройшли в ряді регіонів країни, поліція і військові застосували проти демонстрантів бойові кулі, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Лідер протестного руху Зай Пхйо повідомив агентству «Анадолу», що в Янгоні до розгону акцій було залучено не менше 500 військових.

«Поліцейських було мало, в основному, акції розганяли військові», - зазначив він.

За словами Пхйо, військові активно використовували «партизанську тактику»: оточили натовп на мотоциклах і відкрили безладний вогонь, що і призвело до великих жертв.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.